Prodejna Barefoot Plzeň

Prodejna Barefoot Plzeň vznikla v roce 2022 oddělením části od prodejny Bosorka, která od roku 2016 nabízí barefootové boty pro děti a dospělé, dětská nosítka, pleny a další oblečení pro děti i rodiče. Při stále se rozrůstajícím sortimentu hlavně barefoot obuvi již nebyl dostatečný prostor pro vystavení veškerého sortimentu a i samotný prodej byl často nekomfortní vzhledem k množství zákazníků na prodejně a naší snaze nejen prodat, ale hlavně dobře všem poradit. Proto jsme se rozhodli oddělit barefoot boty pro dospělé do samostatného obchodu a v obchodě Bosorka ponechat pouze dětské zboží.

Nabídku dětského zboží najdete v "přední části domu" a na internetu na www.bosorka.cz

Vznikl tak nový obchod Barefoot Plzeň, kde najdete bosou obuv pro dospělé různých výrobců, např. Ahinsa shoes, Angels Fashion, Aylla, Leguano, Ok Bare, Orto+, Peerko, Protetika, Shapen, Saltic, Sole Runner, Vivobarefoot, Xero Shoes, Zaqq

Poradenství

V prodejně Vám s výběrem pomohou zkušení zaměstnanci, kteří barefoot boty sami nosí a to nejen v práci, ale i ve svém volném čase :-)

Aktuálně se můžete potkat na prodejně těmito lidmi:

Michal Cucor Diana

Michal 

Nosím barefoot boty od roku 2013. V roce 2014 jsem otevřel v Plzni prodejnu Vivobarefoot, kterou jsme v roce 2023 přestěhovali a spojili do nynější podoby prodejny BarefootPlzeň. 

K barefoot botám jsem se dostal přes běhání a jiné boty na běh a chůzi již od roku 2013 nepoužívám. Celá rodina chodíme celoročně v Barefoot obuvi. Absolvoval jsem kurzy běhání a chůze v Barefoot botách. Spolupracujeme s fyzioterapeuty.   

Diana

 Ahoj. Jmenuji se Diana a první setkání s barefoot botami proběhlo v roce 2016. Jako první měl tyto boty můj starší syn, neboť se jeho buclatá široká nožka prostě do běžné obuvi nevešla. Když se narodil mladší syn, rovnou dostal do "kolébky" bf a až v roce 2018 došla řada na maminku :)

Rok na to jsem se octla v prodejně Vivobarefoot a už si mě tam nechali. Společně jsme se pak přestěhovali do nové prodejny BarefootPlzeň, kde o vás a vaše nožky pečujeme každý všední den a v sobotu dopoledne.

Samozřejmě u nás najdete i rady nejen k výběru vhodné obuvi, ale i rady k užívání a správné technice chůze, případně běhu v barefoot botách prodejna

Budeme rádi, když nás navštívíte a vyberete si ať už Vaše první barefoot boty nebo další v řadě, neboť, kdo jednou zažije svobodu nohou v barefoot obuvi, nerad se vrací do konvenčních bot.